Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Pojkar 2009(11 år) Grupp I Vår

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bergums IF Blå Toni Vertala 0735338453 Blå/Blå/Blåa
Bergums IF Vit Toni Vertala 0735338453 Blå/Blå/Blåa
Floda BoIF Blå Khashayar Azizollahi 0733117035 Blå, Vit, Blå
Floda BoIF Vit Khashayar Azizollahi 0733117035 Blå, Vit, Blå
Kortedala IF Gul Mohamad Faraj 0704956045 Gulsvart/Svart/Svart
Lerums IS 1 Martin Söderholm 0725416769 lila/vit/vit
Lerums IS 2 Martin Söderholm 0725416769 lila, vit, lila
Qviding FIF Blå Johan Melander Hagborg Vinröd/Vit/Vit
Stenkullen GoIK Blå Johan Söderblom 0705981740 Röd/Blå/Röd
Stenkullen GoIK Röd Johan Söderblom 0705981740 Röd, Blå, Röd
Utbynäs SK Blå Emil Dolk 0702789239 Gul/Blå/Gul
Utbynäs SK Gul Emil Dolk 0702789239 Gul/Blå/Gul
Öjersjö IF Blå Håkan Niklasson +46732349042 Vit/Blå/Blåa
Öjersjö IF Svart Håkan Niklasson +46732349042 Vit/Blå/Blåa
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2020-04-26 (Inst.) Stenkullen GoIK Röd - Qviding FIF Blå Stenkullens IP 21 KG
2020-04-26 10:00 (Inst.) Floda BoIF Blå - Utbynäs SK Gul Flodala IP 32 KG
2020-04-26 10:00 (Inst.) Lerums IS 1 - Kortedala IF Gul Hulan 12
2020-04-26 11:15 (Inst.) Bergums IF Blå - Öjersjö IF Blå Bergumsvallen 21
2020-04-26 11:15 (Inst.) Floda BoIF Vit - Utbynäs SK Blå Flodala IP 32 KG
2020-04-26 12:30 (Inst.) Bergums IF Vit - Öjersjö IF Svart Bergumsvallen 21
Omgång 2
2020-05-02 15:15 Öjersjö IF Blå - Kortedala IF Gul Öjersjö IP 12 Konstgräs
2020-05-03 09:30 Stenkullen GoIK Blå - Lerums IS 1 Stenkullens IP 21 KG
2020-05-03 11:00 Stenkullen GoIK Röd - Lerums IS 2 Stenkullens IP 21 KG
2020-05-03 11:15 Bergums IF Blå - Floda BoIF Blå Bergumsvallen 21
2020-05-03 12:30 Bergums IF Vit - Floda BoIF Vit Bergumsvallen 21
2020-05-05 18:15 Utbynäs SK Blå - Qviding FIF Blå Kviberg 3:1 gräs 7M7
Omgång 3
2020-05-09 12:00 Qviding FIF Blå - Bergums IF Vit Härlanda 22
2020-05-10 10:00 Floda BoIF Blå - Öjersjö IF Blå Flodala IP 4 FRAMTIDEN
2020-05-10 10:00 Lerums IS 1 - Utbynäs SK Gul Hulan 11
2020-05-10 10:00 Lerums IS 2 - Utbynäs SK Blå Hulan 12
2020-05-10 10:00 Kortedala IF Gul - Stenkullen GoIK Blå Kortedalavallen 12 Gräs
2020-05-10 11:15 Floda BoIF Vit - Öjersjö IF Svart Flodala IP 4 FRAMTIDEN
Omgång 4
2020-05-17 11:15 Bergums IF Blå - Lerums IS 1 Bergumsvallen 21
2020-05-17 11:15 Floda BoIF Vit - Qviding FIF Blå Flodala IP 4 FRAMTIDEN
2020-05-17 12:30 Bergums IF Vit - Lerums IS 2 Bergumsvallen 21
2020-05-17 15:45 Öjersjö IF Blå - Stenkullen GoIK Blå Öjersjö IP 12 Konstgräs
2020-05-17 17:00 Öjersjö IF Svart - Stenkullen GoIK Röd Öjersjö IP 12 Konstgräs
2020-05-19 18:15 Utbynäs SK Gul - Kortedala IF Gul Kviberg 3:2 gräs 7M7
Omgång 5
2020-06-07 09:45 Stenkullen GoIK Blå - Utbynäs SK Gul Stenkullens IP 21 KG
2020-06-07 10:00 Kortedala IF Gul - Bergums IF Blå Kortedalavallen 12 Gräs
2020-06-07 11:15 Stenkullen GoIK Röd - Utbynäs SK Blå Stenkullens IP 21 KG
2020-06-07 14:30 Lerums IS 1 - Floda BoIF Blå Hulan 11
2020-06-07 14:30 Lerums IS 2 - Floda BoIF Vit Hulan 12
2020-06-07 15:45 Qviding FIF Blå - Öjersjö IF Svart Härlanda 11
Omgång 6
2020-06-13 16:00 Qviding FIF Blå - Lerums IS 2 Härlanda 12
2020-06-13 17:00 Öjersjö IF Blå - Utbynäs SK Gul Öjersjö IP 11 Konstgräs
2020-06-13 17:00 Öjersjö IF Svart - Utbynäs SK Blå Öjersjö IP 12 Konstgräs
2020-06-14 11:15 Bergums IF Blå - Stenkullen GoIK Blå Bergumsvallen 21
2020-06-14 12:30 Bergums IF Vit - Stenkullen GoIK Röd Bergumsvallen 21
2020-06-21 13:00 Floda BoIF Blå - Kortedala IF Gul Flodala IP 4 FRAMTIDEN

Postadress:
Stenkullen GoIK - Fotboll
Granitvägen 3
44361 Stenkullen

Besöksadress:
Granitvägen 3
44361 Stenkullen

Kontakt:
Tel: 030222088
E-post: This is a mailto link

Se all info

 Dunross logga stiftelsen

  

 

       


Adidas

 

Rallarosen logo

endorfin_liten

 Svensk fast

 Colorama

 swett signs

Börjessons bil