Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Flickor 2008(12 år) Grupp B Vår

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bergums IF Johan Pheiffer 0706059666 Blå/Blå/Blåa
Gunnilse IS Mellat Abosh 0736642127 Röd/Blå/Röda
Lekstorps IF Cathrine Svensson +46708422640 Grön/Vit/Grön
Nödinge SK Fotboll Blå Henning Lundström +46708584332 Blå/Blå/Blå
Nödinge SK Fotboll Vit Daniel Karlsson 0761453290 Blå/Blå/Blå
Qviding FIF Åsa Kärrman Vinröd/Vit/Vita
Stenkullen GoIK Christian Sandstedt Röd/Blå/Röd
Utbynäs SK Gul Malin Heiwall Sunde 0703743233 Gul, Blå, Gula
Älvängens IK Patrik Andersson 0701836443 vit tröja/blå byxor/blåa strumpor
Öjersjö IF Mats Ahlin 0738002730 Vit, Blå, Blåa
Örgryte IS Fotboll Janne Partanen 0761094167 Röd/Blå/Vit
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2020-04-25 (Inst.) Stenkullen GoIK - Örgryte IS Fotboll Stenkullens IP 22 KG
2020-04-25 10:00 (Inst.) Bergums IF - Qviding FIF Bergumsvallen 22
2020-04-25 11:00 (Inst.) Älvängens IK - Öjersjö IF Älvevi 22 Konstgräs
2020-04-25 11:15 (Inst.) Nödinge SK Fotboll Vit - Gunnilse IS Vimmervi 22 Konstgräs
2020-04-25 12:30 (Inst.) Nödinge SK Fotboll Blå - Utbynäs SK Gul Vimmervi 22 Konstgräs
Omgång 2
2020-05-02 11:15 Gunnilse IS - Älvängens IK Hjällbovallen 22 konstgräs
2020-05-02 12:00 Utbynäs SK Gul - Nödinge SK Fotboll Vit Lemmingvallen 22 Konstgräs
2020-05-02 12:00 Qviding FIF - Nödinge SK Fotboll Blå Härlanda 12
2020-05-02 14:00 Öjersjö IF - Stenkullen GoIK Öjersjö IP 12 Konstgräs
2020-05-03 12:30 Örgryte IS Fotboll - Lekstorps IF Hammarviken Arena 32
Omgång 3
2020-05-09 11:30 Bergums IF - Örgryte IS Fotboll Bergumsvallen 22
2020-05-09 12:00 Utbynäs SK Gul - Gunnilse IS Lemmingvallen 22 Konstgräs
2020-05-09 13:30 Nödinge SK Fotboll Vit - Qviding FIF Vimmervi 22 Konstgräs
2020-05-09 14:30 Stenkullen GoIK - Älvängens IK Stenkullens IP 22 KG
2020-05-10 12:15 Lekstorps IF - Öjersjö IF LP Idrottsplats 12
Omgång 4
2020-05-16 11:15 Gunnilse IS - Stenkullen GoIK Hjällbovallen 22 konstgräs
2020-05-16 12:00 Qviding FIF - Utbynäs SK Gul Härlanda 12
2020-05-16 14:00 Öjersjö IF - Bergums IF Öjersjö IP 12 Konstgräs
2020-05-16 16:45 Örgryte IS Fotboll - Nödinge SK Fotboll Blå Hammarviken Arena 32
2020-05-17 11:00 Älvängens IK - Lekstorps IF Älvevi 22 Konstgräs
Omgång 5
2020-06-06 11:00 Lekstorps IF - Stenkullen GoIK LP Idrottsplats 12
2020-06-06 11:15 Nödinge SK Fotboll Blå - Öjersjö IF Vimmervi 22 Konstgräs
2020-06-06 11:30 Bergums IF - Älvängens IK Bergumsvallen 22
2020-06-06 12:30 Nödinge SK Fotboll Vit - Örgryte IS Fotboll Vimmervi 22 Konstgräs
2020-06-07 17:00 Qviding FIF - Gunnilse IS Härlanda 12
Omgång 6
2020-06-13 10:30 Gunnilse IS - Lekstorps IF Hjällbovallen 22 konstgräs
2020-06-13 12:00 Älvängens IK - Nödinge SK Fotboll Blå Älvevi 22 Konstgräs
2020-06-14 09:45 Stenkullen GoIK - Bergums IF Stenkullens IP 22 KG
2020-06-14 11:15 Örgryte IS Fotboll - Utbynäs SK Gul Hammarviken Arena 32
2020-06-14 14:30 Öjersjö IF - Nödinge SK Fotboll Vit Öjersjö IP 12 Konstgräs

Postadress:
Stenkullen GoIK - Fotboll
Granitvägen 3
44361 Stenkullen

Besöksadress:
Granitvägen 3
44361 Stenkullen

Kontakt:
Tel: 030222088
E-post: This is a mailto link

Se all info

 Dunross logga stiftelsen

  

 

       


Adidas

 

Rallarosen logo

endorfin_liten

 Svensk fast

 Colorama

 swett signs

Börjessons bil