Hoppa till sidans innehåll

Följ sidan "Nyheter"

Fyll i namn och e-postadress nedan för att följa denna sida. Ett e-postmeddelande kommer då att skickas till dig när något nytt publiceras på sidan.

Direktiv från FHM och fotbollsförbundet


(2020-04-26 14:01)
Det har kommit nya direktiv från FHM och fotbollsförbundet. Detta innebär att man ska begränsa antalet personer i och kring träningen. Vi kommer därför be er föräldrar att inte stanna kvar på träningen utan ni lämnar barnen innan träning och hämtar
 
(2019-02-03 20:52)
Dags att leta fram fotbollskläderna för snart börjar vi i tjejer och killar i Fotbollsskolan 2012 att träna igen!
 

KONTAKTA LEDARE

Kontaktpersoner 

Marcus Dahlin 
0739-771655 
marcus.dahlin@hotmail.com

Övriga ledare

Andreas Andersson
0735-254175
andreas@gotsprings.com

Silvia Rancz 
0702-501160 
Silvia.rancz@bring.com

Martin Elofsson
0704-953201
Martin.s.elofsson@gmail.com

Mikael Folkesson
0725-888482
folkesson.mikael@hotmail.com

Sanaz Gustafsson , Klädansvarig
0737-482055
sanaz.gustafsson@menigo.se

 

Filtrera nyheter

År Månad

 

Postadress:
Stenkullen GoIK - Fotboll
Granitvägen 3
44361 Stenkullen

Besöksadress:
Granitvägen 3
44361 Stenkullen

Kontakt:
Tel: 030222088
E-post: info@stenkullengoik.com

 Dunross logga stiftelsen

  

 

       


Adidas

 

Rallarosen logo

endorfin_liten

 Svensk fast

 Colorama

 swett signs

Börjessons bil