Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Pojkar 2008(12 år) Grupp G Vår

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Kortedala IF Gul Harry Jaff Gulsvart/Svart/Svart
Kortedala IF Svart Harry Jaff Gulsvart/Svart/Svart
Landvetter IS Röd Christian Jonasson +46709151841 Grön/Grön/Grön
Landvetter IS Vit Christian Jonasson +46709151841 Grön/Grön/Grön
Lerums IS Lila Lag 1 Thomas Petter Tjellström 0733100559 lila/vit/vit
Lerums IS Lila Lag 2 Thomas Petter Tjellström 0733100559 lila/vit/vit
Lunden Överås BK Grön Johan Ingemar Stridsberg 0735335092 Vit/Vit/Vita
Lunden Överås BK Svart Johan Ingemar Stridsberg 0735335092 Vit, Vit, Vita
Mölnlycke IF Grön Erik Brostedt 0767906691 Gul/Svart/Gul
Mölnlycke IF Svart Erik Brostedt 0767906691 Gul/Svart/Gul
Qviding FIF Svart Carl Boisen Vinröd/Vit/Vit
Qviding FIF Vinröd Carl Boisen Vinröd/Vit/Vit
Stenkullen GoIK Blå Erik Sand 0723110028 Röd/Blå/Röd
Stenkullen GoIK Röd Erik Sand 0723110028 Röd/Blå/Röd
Sävedalens IF Blå Jon Töyrä Röd/Blå/Röda
Sävedalens IF Röd Patrik Jonasson 0705329116 Röd/Blå/Röda
Utbynäs SK Blå Krister Johansson 0704795621 Gul, Blå, Gula
Utbynäs SK Gul Krister Johansson 0704795621 Gul, Blå, Gula
Öjersjö IF Blå Patrik Oscarson +46767646492 Vit/Blå/Blåa
Öjersjö IF Röd Patrik Oscarson +46767646492 Vit/Blå/Blåa
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2020-04-25 11:15 (Inst.) Sävedalens IF Blå - Stenkullen GoIK Röd Vallhamra 22 Konstgräs
2020-04-25 12:00 (Inst.) Landvetter IS Röd - Lunden Överås BK Svart Landvetter IP A-plan 11
2020-04-25 12:00 (Inst.) Utbynäs SK Blå - Kortedala IF Svart Lemmingvallen 22 Konstgräs
2020-04-25 12:00 (Inst.) Qviding FIF Svart - Mölnlycke IF Svart Härlanda 22
2020-04-25 12:00 (Inst.) Qviding FIF Vinröd - Mölnlycke IF Grön Härlanda 21
2020-04-25 12:30 (Inst.) Sävedalens IF Röd - Stenkullen GoIK Blå Vallhamra 22 Konstgräs
2020-04-25 13:15 (Inst.) Landvetter IS Vit - Lunden Överås BK Grön Landvetter IP A-plan 11
2020-04-25 13:15 (Inst.) Utbynäs SK Gul - Kortedala IF Gul Lemmingvallen 22 Konstgräs
2020-04-25 13:45 (Inst.) Lerums IS Lila Lag 1 - Öjersjö IF Röd Hulan
2020-04-25 15:00 (Inst.) Lerums IS Lila Lag 2 - Öjersjö IF Blå Hulan
Omgång 2
2020-05-01 17:45 Öjersjö IF Blå - Utbynäs SK Blå Öjersjö IP 12 Konstgräs
2020-05-01 17:45 Öjersjö IF Röd - Utbynäs SK Gul Öjersjö IP 11 Konstgräs
2020-05-02 10:00 Kortedala IF Gul - Qviding FIF Svart Kortedalavallen 12 Gräs
2020-05-02 10:00 Lunden Överås BK Grön - Lerums IS Lila Lag 1 Överåsvallen 12 Konstgräs
2020-05-02 11:15 Kortedala IF Svart - Qviding FIF Vinröd Kortedalavallen 12 Gräs
2020-05-02 11:15 Lunden Överås BK Svart - Lerums IS Lila Lag 2 Överåsvallen 12 Konstgräs
2020-05-02 13:15 Stenkullen GoIK Röd - Mölnlycke IF Grön Stenkullens IP 21 KG
2020-05-02 14:45 Stenkullen GoIK Blå - Mölnlycke IF Svart Stenkullens IP 21 KG
2020-05-03 11:15 Sävedalens IF Röd - Landvetter IS Röd Vallhamra 22 Konstgräs
2020-05-03 12:30 Sävedalens IF Blå - Landvetter IS Vit Vallhamra 22 Konstgräs
Omgång 3
2020-05-09 12:00 Landvetter IS Röd - Stenkullen GoIK Röd Landvetter IP B-plan 21
2020-05-09 13:15 Landvetter IS Vit - Stenkullen GoIK Blå Landvetter IP B-plan 21
2020-05-09 13:15 Utbynäs SK Gul - Lunden Överås BK Svart Lemmingvallen 22 Konstgräs
2020-05-09 13:45 Lerums IS Lila Lag 1 - Sävedalens IF Röd Hulan
2020-05-09 14:30 Utbynäs SK Blå - Lunden Överås BK Grön Lemmingvallen 22 Konstgräs
2020-05-09 15:00 Lerums IS Lila Lag 2 - Sävedalens IF Blå Hulan
2020-05-09 15:15 Qviding FIF Svart - Öjersjö IF Blå Härlanda 12
2020-05-09 16:30 Qviding FIF Vinröd - Öjersjö IF Röd Härlanda 12
2020-05-10 14:00 Mölnlycke IF Svart - Kortedala IF Svart Djupedalsplan A Konstgräs vänster
2020-05-10 15:15 Mölnlycke IF Grön - Kortedala IF Gul Djupedalsplan A Konstgräs vänster
Omgång 4
2020-05-16 09:30 Stenkullen GoIK Röd - Kortedala IF Gul Stenkullens IP 21 KG
2020-05-16 10:00 Lunden Överås BK Grön - Qviding FIF Svart Överåsvallen 12 Konstgräs
2020-05-16 11:00 Stenkullen GoIK Blå - Kortedala IF Svart Stenkullens IP 21 KG
2020-05-16 11:15 Sävedalens IF Blå - Utbynäs SK Gul Vallhamra 22 Konstgräs
2020-05-16 11:15 Lunden Överås BK Svart - Qviding FIF Vinröd Överåsvallen 12 Konstgräs
2020-05-16 12:00 Landvetter IS Röd - Lerums IS Lila Lag 1 Landvetter IP A-plan 11
2020-05-16 12:00 Landvetter IS Vit - Lerums IS Lila Lag 2 Landvetter IP A-plan 12
2020-05-16 12:30 Sävedalens IF Röd - Utbynäs SK Blå Vallhamra 22 Konstgräs
2020-05-16 15:30 Öjersjö IF Blå - Mölnlycke IF Grön Öjersjö IP 12 Konstgräs
2020-05-16 16:45 Öjersjö IF Röd - Mölnlycke IF Svart Öjersjö IP 12 Konstgräs
Omgång 5
2020-06-06 10:00 Kortedala IF Gul - Öjersjö IF Blå Kortedalavallen 12 Gräs
2020-06-06 11:15 Kortedala IF Svart - Öjersjö IF Röd Kortedalavallen 12 Gräs
2020-06-06 13:15 Utbynäs SK Gul - Landvetter IS Vit Lemmingvallen 22 Konstgräs
2020-06-06 14:30 Utbynäs SK Blå - Landvetter IS Röd Lemmingvallen 22 Konstgräs
2020-06-07 09:30 Lerums IS Lila Lag 2 - Stenkullen GoIK Blå Hulan
2020-06-07 10:45 Lerums IS Lila Lag 1 - Stenkullen GoIK Röd Hulan
2020-06-07 12:00 Qviding FIF Svart - Sävedalens IF Röd Härlanda 12
2020-06-07 13:15 Qviding FIF Vinröd - Sävedalens IF Blå Härlanda 12
2020-06-07 14:00 Mölnlycke IF Grön - Lunden Överås BK Grön Djupedalsplan A Konstgräs vänster
2020-06-07 15:15 Mölnlycke IF Svart - Lunden Överås BK Svart Djupedalsplan A Konstgräs vänster
Omgång 6
2020-06-13 10:00 Lerums IS Lila Lag 1 - Utbynäs SK Blå Hulan
2020-06-13 11:15 Lerums IS Lila Lag 2 - Utbynäs SK Gul Hulan
2020-06-13 12:30 Sävedalens IF Röd - Mölnlycke IF Grön Vallhamra 22 Konstgräs
2020-06-13 13:45 Sävedalens IF Blå - Mölnlycke IF Svart Vallhamra 22 Konstgräs
2020-06-13 14:30 Landvetter IS Vit - Qviding FIF Vinröd Landvetter IP B-plan 22
2020-06-13 16:00 Lunden Överås BK Grön - Kortedala IF Gul Överåsvallen 12 Konstgräs
2020-06-13 16:15 Landvetter IS Röd - Qviding FIF Svart Landvetter IP A-plan 12
2020-06-13 17:15 Lunden Överås BK Svart - Kortedala IF Svart Överåsvallen 12 Konstgräs
2020-06-14 11:15 Stenkullen GoIK Röd - Öjersjö IF Blå Stenkullens IP 21 KG
2020-06-14 12:45 Stenkullen GoIK Blå - Öjersjö IF Röd Stenkullens IP 21 KG

Postadress:
Stenkullen GoIK - Fotboll
Granitvägen 3
44361 Stenkullen

Besöksadress:
Granitvägen 3
44361 Stenkullen

Kontakt:
Tel: 030222088
E-post: This is a mailto link

 Dunross logga stiftelsen

  

 

       


Adidas

 

Rallarosen logo

endorfin_liten

 Svensk fast

 Colorama

 swett signs

Börjessons bil