Hoppa till sidans innehåll

Serier och resultat

Spelprogram - Pojkar 2011(9 år) Lerum+Partille+Öster Grupp C Vår

Kontaktpersoner
Lag Namn Tel. bostad Mobil Färger
Bergums IF 1 Ulrika Alexandersson 0703974558 Blå/Blå/Blåa
Bergums IF 2 Ulrika Alexandersson 0703974558 Blå/Blå/Blåa
Floda BoIF Blå Lisa Nadén 0721772344 Blå/Vit/Blå
Floda BoIF Vit Lisa Nadén 0721772344 Blå/Vit/Blå
Lerums IS 1 Lisa Nordberg lila/vit/lila
Lerums IS 2 Lisa Nordberg lila/vit/lila
Partille IF FK Gul Denis Basovic 0727204936 Röd/Vit/Röd
Partille IF FK Röd Denis Basovic 0727204936 Röd/Vit/Röd
Qviding FIF Vinröd Thomas Samuelsson Vinröd/Vit/Vit
Qviding FIF Vit Thomas Samuelsson Vinröd/Vit/Vit
Stenkullen GoIK Blå Anders Axell 0705673543 Röd/Blå/Röd
Stenkullen GoIK Röd Anders Axell 0705673543 Röd/Blå/Röd
Sävedalens IF Blå Alexander Aldén 0721723737 Röd/Blå/Röda
Sävedalens IF Röd Piotr Lendas 0709640229 Röd/Blå/Röda
Öjersjö IF Blå Henrik Krook Vit/Blå/Blåa
Öjersjö IF Röd Henrik Krook Vit/Blå/Blåa
Spelprogram
Tid Match Spelplats
Röd text
= Ändrad matchtid 
Röda utropstecknet
= Peka på utropstecknet så visas en notering 
Widget
Hämta widgets för denna tävling
Omgång 1
2020-04-19 (Inst.) Stenkullen GoIK Blå - Bergums IF 2 Stenkullens IP 22 KG
2020-04-19 10:00 (Inst.) Bergums IF 1 - Stenkullen GoIK Röd Bergumsvallen 21
2020-04-20 18:15 (Inst.) Partille IF FK Röd - Öjersjö IF Blå Lexby gräs 7M7
2020-04-20 18:15 (Inst.) Partille IF FK Gul - Öjersjö IF Röd Lexby gräs 7M7
2020-04-21 18:00 (Inst.) Floda BoIF Blå - Lerums IS 1 Flodala IP 32 KG
2020-04-21 18:00 (Inst.) Floda BoIF Vit - Lerums IS 2 Flodala IP 31 KG
2020-04-21 18:15 (Inst.) Sävedalens IF Blå - Qviding FIF Vit Vallhamra Skola 1 5M5
2020-04-21 18:15 (Inst.) Sävedalens IF Röd - Qviding FIF Vinröd Vallhamra Skola 2 5M5
Omgång 2
2020-04-26 (Inst.) Stenkullen GoIK Röd - Lerums IS 2 Stenkullens IP 22 KG
2020-04-26 10:00 (Inst.) Bergums IF 2 - Sävedalens IF Blå Bergumsvallen 21
2020-04-26 11:00 (Inst.) Bergums IF 1 - Sävedalens IF Röd Bergumsvallen 21
2020-04-27 17:30 (Inst.) Öjersjö IF Blå - Qviding FIF Vit Öjersjö IP 12 Konstgräs
2020-04-27 17:30 (Inst.) Öjersjö IF Röd - Qviding FIF Vinröd Öjersjö IP 12 Konstgräs
2020-04-27 18:15 (Inst.) Partille IF FK Röd - Floda BoIF Blå Lexby gräs 7M7
2020-04-27 18:15 (Inst.) Partille IF FK Gul - Floda BoIF Vit Lexby gräs 7M7
2020-04-28 18:00 (Inst.) Lerums IS 1 - Stenkullen GoIK Blå Aspevallen C-yta
Omgång 3
2020-05-02 13:00 Floda BoIF Blå - Öjersjö IF Blå Flodala IP 32 KG
2020-05-02 13:00 Floda BoIF Vit - Öjersjö IF Röd Flodala IP 31 KG
2020-05-03 13:00 Qviding FIF Vit - Bergums IF 2 Härlanda 22
2020-05-03 13:00 Qviding FIF Vinröd - Bergums IF 1 Härlanda 22
2020-05-03 17:15 Stenkullen GoIK Blå - Partille IF FK Röd Stenkullens IP 22 KG
2020-05-04 18:15 Partille IF FK Gul - Stenkullen GoIK Röd Lexby gräs 7M7
2020-05-05 18:15 Sävedalens IF Blå - Lerums IS 1 Vallhamra Skola 1 5M5
2020-05-05 18:15 Sävedalens IF Röd - Lerums IS 2 Vallhamra Skola 2 5M5
Omgång 4
2020-05-10 17:15 Stenkullen GoIK Röd - Floda BoIF Vit Stenkullens IP 22 KG
2020-05-11 17:30 Öjersjö IF Blå - Bergums IF 2 Öjersjö IP 12 Konstgräs
2020-05-11 17:30 Öjersjö IF Röd - Bergums IF 1 Öjersjö IP 12 Konstgräs
2020-05-11 18:15 Partille IF FK Röd - Sävedalens IF Blå Lexby gräs 7M7
2020-05-11 18:15 Partille IF FK Gul - Sävedalens IF Röd Lexby gräs 7M7
2020-05-12 17:30 Lerums IS 1 - Qviding FIF Vit Hulan 11
2020-05-12 17:30 Lerums IS 2 - Qviding FIF Vinröd Hulan 12
2020-05-12 18:00 Floda BoIF Blå - Stenkullen GoIK Blå Flodala IP 4 FRAMTIDEN
Omgång 5
2020-05-17 15:30 Qviding FIF Vit - Partille IF FK Röd Härlanda 22
2020-05-17 15:30 Qviding FIF Vinröd - Partille IF FK Gul Härlanda 22
2020-05-17 17:15 Stenkullen GoIK Blå - Öjersjö IF Blå Stenkullens IP 22 KG
2020-05-18 17:30 Öjersjö IF Röd - Stenkullen GoIK Röd Öjersjö IP 12 Konstgräs
2020-05-19 18:00 Bergums IF 2 - Lerums IS 1 Bergumsvallen 12 Gräs
2020-05-19 18:00 Bergums IF 1 - Lerums IS 2 Bergumsvallen 11 Gräs
2020-05-19 18:15 Sävedalens IF Blå - Floda BoIF Blå Vallhamra Skola 1 5M5
2020-05-19 18:15 Sävedalens IF Röd - Floda BoIF Vit Vallhamra Skola 2 5M5
Omgång 6
2020-05-23 13:00 Floda BoIF Blå - Qviding FIF Vit Flodala IP 32 KG
2020-05-23 13:00 Floda BoIF Vit - Qviding FIF Vinröd Flodala IP 31 KG
2020-05-24 17:15 Stenkullen GoIK Blå - Sävedalens IF Blå Stenkullens IP 22 KG
2020-05-25 17:30 Öjersjö IF Blå - Lerums IS 1 Öjersjö IP 12 Konstgräs
2020-05-25 17:30 Öjersjö IF Röd - Lerums IS 2 Öjersjö IP 12 Konstgräs
2020-05-25 18:15 Partille IF FK Röd - Bergums IF 2 Lexby gräs 7M7
2020-05-25 18:15 Partille IF FK Gul - Bergums IF 1 Lexby gräs 7M7
2020-05-26 18:15 Sävedalens IF Röd - Stenkullen GoIK Röd Vallhamra Skola 2 5M5
Omgång 7
2020-05-31 14:00 Qviding FIF Vit - Stenkullen GoIK Blå Härlanda 22
2020-05-31 17:15 Stenkullen GoIK Röd - Qviding FIF Vinröd Stenkullens IP 22 KG
2020-06-02 17:30 Lerums IS 1 - Partille IF FK Röd Hulan 11
2020-06-02 17:30 Lerums IS 2 - Partille IF FK Gul Hulan 12
2020-06-02 18:00 Bergums IF 2 - Floda BoIF Blå Bergumsvallen 11 Gräs
2020-06-02 18:00 Bergums IF 1 - Floda BoIF Vit Bergumsvallen 12 Gräs
2020-06-02 18:15 Sävedalens IF Blå - Öjersjö IF Blå Vallhamra Skola 1 5M5
2020-06-02 18:15 Sävedalens IF Röd - Öjersjö IF Röd Vallhamra Skola 2 5M5
Omgång 8
2020-06-07 10:00 Bergums IF 1 - Stenkullen GoIK Blå Bergumsvallen 11 Gräs
2020-06-07 14:00 Qviding FIF Vinröd - Sävedalens IF Blå Härlanda 22
2020-06-07 14:00 Qviding FIF Vit - Sävedalens IF Röd Härlanda 22
2020-06-07 17:15 Stenkullen GoIK Röd - Bergums IF 2 Stenkullens IP 22 KG
2020-06-08 17:30 Öjersjö IF Röd - Partille IF FK Röd Öjersjö IP 12 Konstgräs
2020-06-08 17:30 Öjersjö IF Blå - Partille IF FK Gul Öjersjö IP 12 Konstgräs
2020-06-09 17:30 Lerums IS 2 - Floda BoIF Blå Hulan 11
2020-06-09 17:30 Lerums IS 1 - Floda BoIF Vit Hulan 12

Postadress:
Stenkullen GoIK - Fotboll
Granitvägen 3
44361 Stenkullen

Besöksadress:
Granitvägen 3
44361 Stenkullen

Kontakt:
Tel: 030222088
E-post: This is a mailto link

 Dunross logga stiftelsen

  

 

       


Adidas

 

Rallarosen logo

endorfin_liten

 Svensk fast

 Colorama

 swett signs

Börjessons bil